hakkimizda

20 SENEDIR GAYRIMENKUL YATIRIM SEKTÖRÜNÜN İÇİNDEYİM TÜRKİYENİN SAYILI HOLDİNGLERİNDEN BİRİ OLAN CEVAHİR HOLDİNG YÖN. KUR.  ÜYESI SAYIN BURAK CEVAHİR İN  YATIRIM DANISMANLIGINI VE YATIRIM GAYRIMENKUL ISLERINI YAPIYORUM BIR COK INSANA DAIRE ALMASINDA VESILE OLDUM EMLAK KONUT GYO AŞ DEN BIR COK ISME DAIRE ALDIM AYRICA KENDIMDE DAIRE ALIR SATARIM İLK ÖNCE ALACAGIM DAIREYI KENDIME ALIYORMUS GIBI DUSUNUR ONDAN SONRA YATIRIMCIMA ALIRIM ..DAIRE KIRALARKEN KENDI DAIREMI KIRAYA VERIR GIBI DUSUNUR OYLE VERIRIM TUZLA EMLAK KONUTLARINDA BULUNAN YAKLASIK 300 DAIREDE YATIRIMIM KIRALAMAM ALMAM SATMAM OLMUSTUR AYRICA TURKIYE GENELINDEDE BIR COK YERDE CEVREMIN GENIS OLMASINDAN DOLAYI ULASABILME IMKANINA SAHIBIM NERDE OLURSA OLSUN O GAYRIMENKULU ARASTIRIR  RAPORUNU HAZIRLAR KISA VE UZUN VADEDE TECRUBEMLE GÖRDUGUMU ANLATIR MÜSTERIMI YÖNLENDIRIRIM ÖNCE GÜVEN SONRA PARA ILK DUSUNCEMDIR ..
NEDEN BİZ SORUSUNA SADECE GÜVEN DEMEK ISTERIM ..SAYGILARIMLA 
<

NEDEN BİZ?


Yaptığımız hizmette müşteri isteğini en hızlı şekilde çözüyoruz ve müşteri isteklerini tam analiz ederek onlara en uygun gayrimenkulü sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti en önemli değerlerimizden olup her zaman satış odaklı değil, müşteri odaklıyız.

Sadece istenilene bağlı kalmayıp müşteri için en uygun ve en ucuz önerileri sunabilmek ve danışmanlığını yapıyoruz.

Müşteri isteklerini tam analiz ederek onlara en uygun gayrimenkulü sağlıyoruz ve danışmanlarımız sizinle sürekli irtibat halinde olacaktır.